Bokskåp nyrenässans

613125

BOKSKÅP, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, delvis svärtat, svarvade detaljer, höjd ca 220, 85x75 cm, nyckel finns

Listdelar saknas, en lös listdel medföljer, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Bokskåp nyrenässans

Budhistorik (10 bud)
4635898
4635286
4635895
1 900
4635286
1 800
4633944
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.