Taklampa

613065

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, behängd med prismor, diameter 40 cm

Belysning, Taklampor

Rum 4

Taklampa

Budhistorik (21 bud)
4635767
1 300
4635736
4635765
4635736
950
4635399
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.