Fåtöljer rokokostil

613058

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Fåtöljer rokokostil

Budhistorik (44 bud)
4636094
6 600
4636091
6 400
4636064
6 200
4636087
6 000
4636064
5 800

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.