Peter Dahl färglitografi

613046

PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, samt CA, färglitografi, bildmått ca 60x80 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 34

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (9 bud)
4636709
4635543
4629788
4635541
950
4629788
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.