Peter Dahl litografi

613043

PETER DAHL (född 1934): Dansande människor, signerad P. Dahl, EA-upplaga, färglitografi, ca 78x55 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 24

Peter Dahl litografi
Budhistorik (10 bud)
4636832
1 400
4633714
1 300
4633601
4633710
4633601

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.