Per Svensson

612811

PER SVENSSON (född 1935): Komposition, signerad, 28/100, etsning, ca 98x120 cm

Fuktskada

Konst, Skulpturer

Rum 6

Per Svensson
Budhistorik

2019-02-11 kl 16:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.