Lind Gustavsson oljemålning

612761

LINDA GUSTAVSSON (född 1947), Exotiskt landskap, signerad a tergo Linda Gustavsson, olja på duk, 15x25 cm

Monter 8

Lind Gustavsson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4632150
550
4623238
500
4623238
450
4621359
4617482

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.