Ikon Ryssland

612740

IKON, 1800-tal, Ryssland, Jesus Pantokrator, monterad i senare träram, rizza i förgylld samt försilvrad metall, 18x14,5, ramens mått 46x43 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Ikon Ryssland

Budhistorik (14 bud)
4636026
2 800
4618064
2 600
4636025
2 400
4618064
4636022

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.