Pär Gunnar Thelander etsning

612737

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition, signerad P.G. Thelander, 14/50, etsning, bildmått ca 49,5x66 cm

Fack 18

Pär Gunnar Thelander etsning
Budhistorik (2 bud)

4617383
600
4617379

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.