Thomas Knarvik

612736

THOMAS KNARVIK (född 1969): Självporträtt, signerad, olja på duk, ca 52x42 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Tavelvagn 1

Thomas Knarvik

Budhistorik (10 bud)
4636658
7 400
4636677
7 200
4636658
6 400
4636673
6 200
4636658
5 600

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.