Roland Svensson Jacob Wallenberg

612735

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 145/190, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm

Fack 36

Budhistorik (24 bud)
4636077
3 400
4633811
3 200
4633702
4630806
2 800
4633701
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.