PG Thelander

612733

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Potatis (Ryttare)", (1971), signerad PG Thelander, 11/180, färgetsning, ca 46x63 cm
LITTERATUR: Haskel 103

Fuktskador

Tavelvagn 2

PG Thelander
Budhistorik (11 bud)
4635250
4636350
750
4635250
700
4636348
650
4635250
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.