P.G Thelander etsning

612730

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): " Korv med potatis", signerad PG Thelander, 21/180, färgetsning, bladmått 55x69 cm

Tavelvagn 3

P.G Thelander etsning
Budhistorik (7 bud)
4635248
4634447
4633912
600
4633499
550
4627589
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.