P.G Thelander färgetsning

612729

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition, signerad P.G. Thelander, 101/105, etsning, bladmått 60x86 cm

Fack 39

P.G Thelander färgetsning
Budhistorik (2 bud)

4634419
4619386

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.