Olle Hanspers etsning

612727

OLLE HANSPERS (född 1923): Komposition med fiol, signerad och numrerad Olle Hanspers 86/90, etsning, ca 63x49 cm

Fack 39

Olle Hanspers etsning
Budhistorik (12 bud)
4636174
3 800
4636173
3 600
4636169
3 400
4636164
3 200
4636163

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.