Hans Hamngren anamorfos

612725

HANS HAMNGREN (född 1934): "Leornardo", signerad Hamngren, 22/135, anamorfos litografi med pyramid spegel, bladmått 58x57 cm

Rum 12

Hans Hamngren anamorfos

Budhistorik (17 bud)
4636774
1 300
4636763
4636758
4634915
4636754
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.