Paolo Rizzatto bord Tree Table 903

612543

BORD, Modell 'Tree Table - 903', formgivet av Paolo Rizzatto, tillverkat av Alias, höj/sänkbar, pelarfot i gjuten aluminium, skiva i ljus fanér, höjd ca 56-78 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

4634718
450
4633639
4622662
4620343

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.