Aimo Okkolin, "Sisu-Mäntä"

612494

AIMO OKKOLIN, "Sisu-Mäntä", signerad Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi, 1960-tal, klart, blåst kristallglas, slipat, höjd 12,5 cm

gravering, litet kantnagg

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Aimo Okkolin,

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4643608
2019-02-14 12:30:12
35

2019-02-14 kl 13:20
Slutpris EUR:
35
348 SEK, 40 USD
Utropspris EUR:
150