August Hagborg Klassiskt svenskt måleri

612326

AUGUST HAGBORG (1852-1921): "Aftonsol Dalarö skans", signerad Hagborg, olja på duk, mått ca 92x66 cm

Litet hål i duk

Konst, Äldre måleri, Selected

Fack 11

Budhistorik (2 bud)

4624498
3 200
4623778

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.