Stig Kjellin, oljemålning

612324

STIG KJELLIN (1914-1979): motiv av båtar och berg, signerad S Kjellin, olja på duk, mått ca 92x73 cm.

Ej examinerad ur ram

Rum 4

Stig Kjellin, oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4635300
700
4635299
650
4635297
4632637

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.