Beck & Jung grafik

612312

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Jung 1975, 1/50, serigrafi, 100x100 cm

Konst, Grafik, Nutida

Makadamgatan 11, Helsingborg

Beck & Jung grafik

Budhistorik (13 bud)
4647895
1 800
4647740
1 700
4645680
1 600
4647737
1 600
4645680

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.