Skulpturer/jättepennor

612136

SKULPTURER, 2 stycken, i form av jättestora pennor, bemålat och betsat trä, höjd ca 106 respektive 146, Ø 25 cm

Slitage, märken, repor, smärre skador

Diverse, Konst, Skulpturer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skulpturer/jättepennor

Budhistorik (20 bud)
4641796
1 600
4639302
4636190
1 400
4639300
1 300
4636190

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.