Skulpturer, jättepennor

612133

SKULPTURER, 1 par, i form av pennor, bemålat och betsat trä, höjd ca 106, Ø 25 cm

Slitage, märken, repor

Diverse, Hem, Konst, Skulpturer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skulpturer, jättepennor

Budhistorik (14 bud)
4636634
1 300
4636510
4636152
4636170
4636152
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.