Läsbord/-ställningar

612115

LÄSBORD/-STÄLLNINGAR, 1 par, Siesta Combi, förkromad metall samt klar akrylplast, hjultrissor. 1900-/2000-tal, M Willi AG, Schweitz, brickmärkta, höjd ca 125 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Läsbord/-ställningar

Budhistorik (3 bud)

4635759
4632498
4616273

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.