Luxus plafond

611971

UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, Plafo, plafond, takfäste i vitlackerad plåt samt plast, plastskärm, 1900-/2000-tal, Luxus, diameter ca 54 cm

Bruksspår, märken, repor, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Luxus plafond

Budhistorik (3 bud)

4626393
4633798
4626393

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.