Luxus plafond

611970

UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, Plafo, plafond, takfäste i vitlackerad plåt samt plast, plastskärm, 1900-/2000-tal, Luxus, diameter ca 54 cm

Bruksspår, märken, repor, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Luxus plafond

Budhistorik (7 bud)
4633712
550
4633972
550
4633712
500
4633684
450
4633711

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.