Georges Braque litografi

611911

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune I", monogramsignerad i plåten, från 1959, färglitografi, ca 22x9,5 cm

Ref ; Maeght nr 1034

Fack 5

Georges Braque litografi

Budhistorik (21 bud)
4636024
4635584
1 400
4636020
1 400
4635584
1 300
4636016

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.