George Braque, efter

611894

GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): efter, "Ciel gris II", färglitografi, monogramsignerad i plåten, bildmått ca 22,5x9

LITTERATUR: Maeght nr 1032/1033.

Fack 8

George Braque, efter

Budhistorik (4 bud)

4636245
450
4631401
4626487
4625426

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.