Bengt Orup oljemålning

611624

BENGT ORUP (1919-1996): " Tre vinklar", signerad Orup, olja på duk, ca 25x44 cm

Rispa, färgbortfall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bengt Orup oljemålning

Budhistorik (56 bud)
4638103
11 500
4638099
11 000
4638094
10 500
4638098
10 000
4638094
9 200

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.