Göran Augustson, gouache

611363

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Pussel", signerad samt daterad -93, gouache på masonit, 61x50 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Göran Augustson, gouache

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4626978
460
4626237
440
4622101
420
4615731
200

Slutpris EUR:
460
4 568 SEK, 523 USD
Utropspris EUR: