Madeleine Pyk oljemålning

610135

MADELEINE PYK (född 1934): "Sommarmarknad", signerad M. Pyk, olja på duk, 66x51 cm

Kundcenter

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4638105
16 500
4631943
16 000
4622527
14 000
4617856
5 600
4617798
500

Slutpris SEK:
16 500
1 662 EUR, 1 888 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.