Madeleine Pyk oljemålning

610134

MADELEINE PYK (född 1934): Benotto Yes Box, signerad M PYK, olja på duk, 73x43 cm

Kundcenter

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4639124
25 000
4639112
24 000
4639116
24 000
4639112
23 000
4639106
22 000

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.