Georges Braque lfärglitografi

607712

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Quatre oiseaux", monogramsignerad i plåten, 1959, Maeght 1030, färglitografi, ca 9,5x22 cm

Fack 14

Georges Braque lfärglitografi

Budhistorik (27 bud)
4587446
3 200
4587439
4587219
2 800
4587437
2 800
4587219
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.