Jules Schyl oljemålning

606747

JULES SCHYL (1893-1977): "San Giminano", olja på duk, á tergo signerad J. Schyl, olja på duk, ca 60x77 cm

Fack 10

Jules Schyl oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4574649
4574543
2 400
4572994
4569708
4558802

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.