Wilho Sjöström

606037

WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944) Vårvinter vid vattendraget, signerad, olja på duk, 75x97 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Wilho Sjöström

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4569174
600
4557238
100
4555093
30

Slutpris EUR:
600
5 958 SEK, 682 USD
Utropspris EUR:
1 400