Stek och kopparpannor

605774

KOPPARPANNOR och STEKJÄRN, 8 st, varav 4 st Krögarhuset, delvis med lock, invändigt förtennade

Bruksslitage och ytskador

Metall

Stek och kopparpannor

Budhistorik (37 bud)
4566379
4 200
4566341
4566258
3 800
4566240
3 600
4566235
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.