Golvur Stiernsund

605584

GOLVUR, Stiernsund, Märkt IG (Johannes Goude 1867-1950), höjd 220 cm

slitage, skador

Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvur Stiernsund

Budhistorik (1 bud)

4566441
2019-01-15 10:24:30

2019-01-19 kl 21:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.