Sven X-et Erixon oljemålning

605573

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Kraftverksbygge Ångermanlandsälven", signerad Sven Erixon, olja på duk, ca 49x62 cm

Krackeleringar

Rum 6

Sven X-et Erixon oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4572009
8 400
4572007
8 000
4568959
7 800
4560387
7 600
4558750
7 400

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.