Salvador Dali Quevedos Visioner

605479

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): "Quevedos visioner", portfölj med sex kolorerade torrnålsgravyrer, 1975, samtliga signerade med blyerts samt numrerade 154/300, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö, tygklädd förvaringsbox

Boxen med smärre reva

Kundcenter

Budhistorik (33 bud)
4597667
23 000
4597665
22 000
4597653
21 000
4597664
21 000
4597653
20 000

Slutpris SEK:
23 000
2 258 EUR, 2 507 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.