Handkikare Rolex

605471

ROLEX, handkikare, gulmetall och grön metallicplast, ca 6x10 cm, vadderad behållare märkt Rolex medföljer

PROVENIENS: Giveaway på hästkapplöpning i Hongkong 2005

Smärre bruksslitage

Nautica/Technica, Fashion, Väskor, accessoarer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Handkikare Rolex

Budhistorik (34 bud)
4567861
8 200
4567630
8 000
4567860
8 000
4567630
7 800
4567858
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.