Fåtölj vitt skinn

605456

FÅTÖLJ, stomme i förkromat plattstål, fast stoppad, klädsel i vitt skinn, 1900-talets senare del, höjd ca 76, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage, sklädsel med smuts/fläckar och smärre skada

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fåtölj vitt skinn

Budhistorik (13 bud)
4557398
4560721
4557398
900
4560719
850
4557398
750

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.