Taklampa

605426

TAKLAMPA, tidigt 1900-tal, jugend, mäsing med kupa i glas, kedjor till övre delen, höjd ca 70 diameter 50 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa

Budhistorik (35 bud)
4566790
7 200
4560251
7 000
4560251
6 400
4566789
6 200
4560251
5 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.