Skrivbord nyrenässans 1800-tal

605317

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, 5 lådor, bemålad, höjd ca 79, 64x124 cm

Mindre avslag, senare bemålad, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 21

Budhistorik (18 bud)
4562817
4562803
1 400
4560242
1 300
4560133
4559515

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.