Skrivbordsstol

605316

KONTORSSTOL, 1960/70-tal, klädsel i skinn, lös plymå, på hjultrissor, sitthöjd ca 53 cm

Slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 8

Skrivbordsstol

Budhistorik (27 bud)
4561593
4561587
1 900
4561591
1 800
4561587
1 700
4561552
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.