Spegel

605279

SPEGEL, blandstil, 1800/1900-tal, blandstil, stomme i trä, krön med bl a urna, dekor i pastellage, belagd med slagmetall samt bronserad, höjd 165, största bredd 65 cm

Större avslag på dekor, krönet sitter löst, slitage

Speglar

Rum 4

Spegel

Budhistorik (10 bud)
4560938
2 400
4560937
4560931
4560929
1 800
4560928
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.