William Hemsley

605212

WILLIAM HEMSLEY (1819-1893), Pojke vid bord, signerad, olja på pannå 13,5x17 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

William Hemsley

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4564232
200
4564230
120
4554742
110
4554482
55
4553951
50

Slutpris EUR:
200
2 037 SEK, 222 USD
Utropspris EUR: