Bengt Ribbentoft oljemålning

605198

BENGT RIBBENTOFT (född 1943): "Face", signerad Bengt Ribbentoft, olja på duk, ca 110x110 cm

Konst, Nutida

Rum 17

Bengt Ribbentoft oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4565846
3 200
4565664
4565845
2 800
4565664
2 600
4565332
2 400

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.