Fåtölj från Göte Möbler

605072

GÖTE MÖBLER, Götene, fåtölj, 1970-tal, bok, sits och ryggdyna klädda i grönt skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Fåtölj från Göte Möbler

Budhistorik (11 bud)
4559693
750
4557158
700
4559690
700
4557158
650
4559689
600

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.