Rölakanmatta Birgitta Södergren

605070

MATTA, rölakan, 1950-/60-tal, geometrisk dekor i gula, bruna och grå nyanser, signerad BS (Birgitta Södergren), ca 236x153 cm

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier, Design

Hylla 12

Budhistorik (2 bud)

4558672
550
4558671
500

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.