Sidobord 1900-talets sista kvartal

605060

SIDOBORD, 1900-talets sista kvartal, fot av stål, rund skiva av svart laminat, höjd ca 59, diameter ca 70 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Budhistorik

2019-01-11 kl 17:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.